Zasady i warunki

Co chcesz wiedzieć

Ogólne warunki Camping 2000

Kupony koronowe 2020

Możesz wykorzystać bony, które otrzymałeś w 2020 roku do 2022 roku. Bony te nie są wymienialne na pieniądze, ponieważ latem 2020 nie było żadnych ograniczeń w podróżowaniu do Czech. Granice były otwarte dla turystów, podobnie jak wszystkie udogodnienia i catering. Jeśli nie chcesz podróżować, ponieważ czujesz się niebezpiecznie, nie przysługuje Ci odszkodowanie. Strach nie jest „ważnym” powodem do bezpłatnego odwołania podróży. Jeśli sam jesteś (poważnie) chory i nie możesz podróżować, możesz skontaktować się z ubezpieczeniem od rezygnacji.

Gwarancja zmiany rezerwacji w koronie 2021

Bezpłatna zmiana rezerwacji podróży, gdy granica z Czechami jest zamknięta. Możesz bezpłatnie zmienić rezerwację wycieczki na Camping 2000, jeśli rząd czeski zamknie granice dla turystów w dniu wyjazdu. Możesz zmienić rezerwację podróży do 31 grudnia 2021 na lato 2022. Dotyczy to tylko wakacji zarezerwowanych na naszej własnej stronie internetowej, a nie jeśli zarezerwowałeś przez innego dostawcę, mają własne warunki.

Rezerwacje

Po dokonaniu rezerwacji Camping 2000 jak najszybciej prześle potwierdzenie, które służy również jako faktura. W przypadku późniejszego przyjazdu na stanowisko kempingowe lub zakwaterowanie lub wcześniejszego wyjazdu niż zarezerwowany, nie zostanie zwrócony zwrot kosztów za niewykorzystane stanowisko kempingowe lub zakwaterowanie. Maksymalna liczba osób na domek kempingowy lub przyczepę stacjonarną to 8 osób i 6 osób w namiotach.

Zestaw dla niemowląt jest gwarantowany tylko na życzenie w momencie dokonywania rezerwacji. Liczba łóżek w domku kempingowym lub przyczepie kempingowej jest dostosowana do 6 lub 8 osób. Zwierzęta są akceptowane tylko wtedy, gdy poproszono o pozwolenie w rezerwacji, a Camping 2000 zezwoli na zabranie ze sobą zwierzęcia.

Ponosisz bezpośrednią odpowiedzialność za wszelkie konsekwencje, takie jak uszkodzenie domku kempingowego lub przyczepy stacjonarnej oraz niedogodności dla innych wczasowiczów. W najgorszym przypadku zostaniesz poproszony o opuszczenie kempingu. Nie masz wtedy prawa do zwrotu pieniędzy.

Zapłata

Po otrzymaniu potwierdzenia rezerwacji połowę kwoty podróży należy wpłacić w ciągu 14 dni.

Pozostałą część kwoty kosztów podróży za stanowisko kempingowe można uiścić po przybyciu na pole namiotowe. Pozostałą część sumy kosztów zakwaterowania należy wpłacić 4 tygodnie przed przyjazdem na kemping. Jeśli kaucja i/lub pozostała część kwoty podróży nie zostanie wpłacona w wyznaczonym terminie, Camping 2000 zastrzega sobie prawo do anulowania rezerwacji, a wnioskodawca ponosi koszty anulowania (patrz warunki anulowania).

W przypadku opóźnienia w płatności wszystkie koszty, zarówno sądowe, jak i pozasądowe, poniesie wnioskodawca, w tym ustawowe odsetki od zaległej kwoty od miesiąca następującego po dacie płatności, zgodnie z potwierdzeniem rezerwacji.

Zmiany w już potwierdzonych rezerwacjach

Wnioskodawca może bezpłatnie dokonać zmian w rezerwacji do 8 tygodni przed przyjazdem. Następnie koszty zmiany wynoszą 20,00 €. W przypadku zmian dokonanych w ciągu 10 dni od daty potwierdzenia rezerwacji
zastosowane, żadne koszty nie zostaną naliczone. Zmiany obejmujące częściowe anulowanie podlegają warunkom anulowania dla tej części.

W przypadku przedłużenia zarezerwowanego okresu w trakcie pobytu na polu namiotowym, za dodatkowy pobyt na polu namiotowym będziecie Państwo musieli zapłacić zgodnie z cenami wskazanymi na stronie internetowej.

Żadnych reklamacji nie można zgłaszać.

Zasady anulowania

Rezerwacje można anulować tylko pisemnie, wysyłając e-mail na adres [email protected].

W przypadku anulowania rezerwacji do 12 tygodni przed przyjazdem, zostanie obciążone 20% sumy podróży
opłata w wysokości co najmniej 100,00 €.

W przypadku rezygnacji między 12 a 8 tygodni przed przyjazdem, 60% kwoty podróży zostanie zwrócone
opłata, z minimum 100,00 €.

W przypadku anulowania rezerwacji między 8 a 4 tygodniami przed przyjazdem, zostanie obciążone 80% sumy podróży
opłata w wysokości co najmniej 100,00 €.

W przypadku rezygnacji na 4 tygodnie przed przyjazdem do samego dnia przyjazdu,
zostanie naliczona pełna suma podróży.

Depozyt

1. Kaucja za rezerwację wynosi 100 €. W przypadku pozostawienia w dniu wyjazdu posprzątanego, nieuszkodzonego i czystego lokalu (o ile nie zostały wpłacone koszty sprzątania), kaucja zostanie zwrócona na wskazane przez Państwa konto bankowe.

Obciążenie

Camping 2000 nie ponosi żadnej odpowiedzialności za utratę, kradzież, uszkodzenie lub obrażenia ciała, jednak takie szkody lub obrażenia mogły powstać. Udział w zajęciach organizowanych na lub przez kemping odbywa się wyłącznie na własne ryzyko.

Użytkownicy zobowiązani są do przestrzegania zasad postępowania ustalonych przez Camping 2000 dla gości obecnych na jego terenie.

We wczesnym i późnym sezonie Camping 2000 może być zmuszony do korzystania z szeregu udogodnień
nie do zaoferowania gościom.

Camping 2000 nie jest zobowiązany do zwrotu wnioskodawcy kwoty podróży w przypadku działania siły wyższej. Siła wyższa powinna w każdym przypadku być rozumiana jako – bez wyczerpującego -:

ogłoszenie stanu wyjątkowego na obszarze, na którym znajduje się kemping, wybuchu chorób zakaźnych, które mogą być niebezpieczne dla ludzi i/lub zwierząt (np. BSE, pomór świń i pryszczycy oraz nieuchronne ryzyko powodzi .

Uskarżanie się
Jeśli masz uzasadnioną skargę, będziemy wdzięczni, jeśli poinformujesz nas o tym tak szybko, jak to możliwe, wysyłając wiadomość e-mail na adres [email protected], a następnie spróbujemy znaleźć akceptowalne rozwiązanie.

Życzymy miłego wypoczynku na Campingu 2000

mapa
Przyjdź i odwiedź Camping 2000!
Średnia ocena 8,2
Co mówią inni
Dostępność i ceny

Aby uzyskać informacje o dostępności, cenach i bezpośredniej rezerwacji, zapoznaj się z naszym modułem wyszukiwania i rezerwacji

Scroll to Top