domek kempingowy

Co chcesz wiedzieć

Informacje dodatkowe Domek kempingowy

W środku pięknej przyrody Republiki Czeskiej, Camping 2000 posiada pięć w pełni wyposażonych domków kempingowych dla sześciu osób. Domy mają powierzchnię około 30m2 i znajdują się w pobliżu restauracji, basenu, placu zabaw oraz budynku sanitarnego. Przestrzeń podzielona jest w następujący sposób: Pokój dzienny z aneksem kuchennym. Istnieją dwie sypialnie, jedna z podwójnym łóżkiem, druga z łóżkiem piętrowym. W salonie znajduje się rozkładana sofa odpowiednia dla dwóch osób.

Budynków

Nadaje się do

Wszystkie stanowiska mają zieloną roślinność przynajmniej z jednej strony. Do tych miejsc można skorzystać z ogólnodostępnych budynków sanitarnych, do prysznica służy tzw. „kroplówka”.
Prywatne sanitariaty można zarezerwować w poniższym module Szukaj i rezerwuj, jeśli są jeszcze dostępne.

Miejsca są wolne od samochodów, samochód można zaparkować na wyznaczonych miejscach parkingowych. Możesz zapoznać się z mapą lokalizacji. Obowiązkiem jest wypożyczenie pościeli w Camping Hut.

Uaktualnić

Zestaw niemowlęcy: Łóżeczko i krzesełko do karmienia.
Bielizna kuchenna: 2 ściereczki kuchenne, 2 ściereczki kuchenne.
Pakiet ręczników: 1 mały i 1 duży ręcznik.
Palenisko: do wynajęcia na dzień.
Dodatkowy namiot: weź własny, koszt za dzień.
Usługa ścielenia łóżek: ścielenie łóżek w dniu przyjazdu.

Ceny można zobaczyć w module wyszukiwania i rezerwacji poniżej

Wyposażenie kempingu

W tym: badminton, tenis stołowy, basen, bilard i basen, place zabaw, budynki sanitarne, skład chemiczny WC, sanitariaty dla dzieci, sanitariaty prywatne, myjnie dla dzieci, pralnia samoobsługowa, sanitariaty dla niepełnosprawnych, myjnie, restauracja, mini supermarket, serwis śniadaniowy, w którym można zamówić kanapki za pośrednictwem aplikacji Kemping 2000.

Książki

Wrażenie Camping Hut
Widok mapy i ulicy
rodzinny kemping republika czeska mapa
Kampeerhut-SV-300x300
Przyjdź i odwiedź Camping 2000!
Średnia ocena 8,2
Co mówią inni

Ceny i książki

Ogólny

„Drop” to breloczek, na który można doładować kredyt. Dzięki temu możesz wziąć prysznic przez 5 minut za 10 koron czeskich. Kaucja: 20 euro. Wszelkie pozostałe środki zostaną zwrócone po zwrocie. Dzięki temu możesz wziąć prysznic przez 5 minut za 20 koron czeskich. Kaucja: 20 euro. Wszelkie pozostałe środki zostaną zwrócone po zwrocie.

Przy basenie znajduje się restauracja serwująca lody, przekąski, pizze, burgery, sałatki, koktajle oraz rozrywkę. Możesz udać się do mini marketu po bardzo potrzebne artykuły spożywcze. Możesz udać się do mini marketu po bardzo potrzebne artykuły spożywcze.

W aplikacji Camping 2000 możesz zamówić bułki dostarczane rano prosto z piekarni. Zobaczysz również informacje o okolicy i programie zajęć na kempingu. Zobaczysz również informacje o okolicy i programie zajęć na kempingu.

Na Camping 2000 nie znajdziesz koszy na śmieci. Worki na śmieci możesz wrzucić do dużej niebieskiej zgniatarki na początku kempingu za bramą. Worki na śmieci możesz wrzucić do dużej niebieskiej zgniatarki na początku kempingu za bramą.

O godzinie 22:00 zamykamy bramę na pole namiotowe. Samochody nie mogą już wjeżdżać ani wyjeżdżać z kempingu. Robimy to w związku z bezpieczenstwo. Czy należy przyjechać czy wyjechać samochodem po godzinie 22:00? Następnie możesz zaparkować samochód przed bramą i wjechać/wyjechać z kempingu przez bramę dla pieszych. Nie robimy wyjątków, aby otworzyć bramę po godzinie 22:00.

Często Zadawane Pytania

Recepcja czynna jest od 10:00 do 18:00.

Dlaczego Camping 2000?

Doskonałe wyposażenie

Camping 2000 obejmuje basen, budynki sanitarne i wiele różnych miejsc noclegowych.

Kemping rodzinny

Zabawa dla młodych i starszych. Dla najmłodszych zawsze jest coś do zrobienia, ale rodzice też mogą się dobrze bawić. Dla najmłodszych zawsze jest coś do zrobienia, ale rodzice też mogą się dobrze bawić.

Piękne otoczenie

Kemping położony jest na łonie natury. Spacer, rower lub skuter, aby odkryć przyrodę! Spacer, rower lub skuter, aby odkryć przyrodę!