Noclegi

Co chcesz wiedzieć

Wynajmij noclegi na Camping 2000

Od podstawowego stanowiska kempingowego po luksusowy dom wakacyjny, Camping 2000 oferuje szeroki wybór kwater do wynajęcia dla całej rodziny. Noclegi są odpowiednie dla maksymalnie 8 osób, ale istnieje możliwość rozbicia własnego namiotu, należy to zaznaczyć podczas rezerwacji. 

Psy są również bardzo mile widziane na naszym kempingu, ale nie w namiotach Safari, domkach mobilnych i domach wakacyjnych. 

Chcesz wiedzieć jak zarezerwować 2 miejsca obok siebie? Na dole tej strony dodaliśmy dodatkowe informacje na temat naszych obiektów noclegowych.

Budynków

Przyjdź i odwiedź Camping 2000!
Średnia ocena 8,2
Dostępność i rezerwacja

Jak wynająć mieszkanie na terenie parku wakacyjnego Camping 2000?

Camping Tsjechie met Nederlandse eigenaar - Camping 2000

Możesz dokonać 2 oddzielnych rezerwacji z preferowaną lokalizacją i zaznaczyć w komentarzach, że pasują one do siebie. Jeśli chcesz, możemy je dla Ciebie połączyć.

Możliwe, że potwierdzenie trafiło do folderu ze spamem, dzieje się tak głównie w przypadku adresów e-mail Hotmail. Jeżeli tak się nie stanie, rezerwacje potwierdzimy ręcznie, co może potrwać do trzech dni.

Wpisując wybraną datę przyjazdu i wyjazdu oraz żądany rodzaj zakwaterowania. Wyświetlą się wówczas dostępne kwatery w tym okresie. Tutaj możesz wybrać opcję „Więcej informacji”, aby zobaczyć szczegóły zakwaterowania, lub możesz wybrać opcję „Zarezerwuj”. Następnie możesz dokonać rezerwacji bezpośrednio na wybrany przez siebie okres.

Na kempingu Camping 2000 dostępne są różne rodzaje zakwaterowania do wynajęcia.

Rodzaje kwater do wynajęcia w parku wakacyjnym Camping 2000

Jeśli chcesz wynająć zakwaterowanie, możesz wybierać pomiędzy następującymi obiektami do wynajęcia:

Oprócz tego są oczywiście stanowiska kempingowe, na których można wybierać pomiędzy:

Wynajem przedmiotów jako dodatek do wynajmu zakwaterowania w parku wakacyjnym Camping 2000

Oprócz wynajmu zakwaterowania, na kempingu wynajmujemy również miejsca na ognisko, gokarty, ręczniki, pościel, ściereczki kuchenne, łóżeczka dziecięce i grille. Pokoje wyposażone są w ekspres do kawy, czajnik lub czajnik, kuchenkę gazową, sztućce, talerze, patelnie, korkociąg, kubki, nożyczki, noże, deski do krojenia i lampki. Teraz czasami może się nieoczekiwanie zdarzyć, że czegoś brakuje w zawartości. 

Przy każdym kasie wychodzimy wszystko przeliczyć i uzupełnić. Jak rozumiesz, jest to bardzo pracochłonne i czasami może się zdarzyć, że coś zostanie przeoczone lub zapomniane.Wtedy, jeśli nie możesz się bez tego obejść, możesz odebrać brakujące akcesorium w recepcji. Dokładamy wszelkich starań, aby przy zameldowaniu wszystko było całkowicie uzupełnione, niestety jesteśmy tylko ludźmi i w pośpiechu prowadzenia kempingu czasami można zapomnieć o łyżeczce do herbaty. Pokoje są również dostarczane czyste w momencie zameldowania i wyposażone w papier toaletowy. 

Będziemy wdzięczni, jeśli zgłosisz, że coś się zepsuło w wynajmowanym mieszkaniu

Jesteśmy bardzo ostrożni w kwestii naszego zakwaterowania i będziemy wdzięczni, jeśli poinformujesz nas, jeśli coś jest zepsute, postaramy się natychmiast to rozwiązać. Może się zdarzyć, że część będzie trzeba zamówić, ale regularnie staramy się coś z tym zrobić od razu.

Może się zdarzyć, że część będzie trzeba zamówić, ale regularnie staramy się coś z tym zrobić od razu.

Dlaczego Camping 2000?

Kemping rodzinny

Zabawa dla młodych i starszych. Dla najmłodszych zawsze jest coś do zrobienia, ale rodzice też mogą się dobrze bawić. Relaks przy basenie lub zawsze coś do zrobienia w pięknym otoczeniu.

Scroll to Top