Zajęcia w pobliżu Camping 2000

Atrakcje w pobliżu obiektu Camping 2000

Wędrówki i stepowanie

Jest tu nie tylko wiele do zobaczenia, ale także wiele do zrobienia. Jested znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie. Tutaj możesz spacerować z całą rodziną. Trasa piesza zajmuje około 2,5 godziny, jeśli idziesz z małymi dziećmi. Trasa jest oznaczona czerwono-biało-czerwonym oznaczeniem na słupach, drzewach i domach. Na szczycie możesz wziąć skuter, który zabierze Cię z góry z powrotem na kemping. Bardzo przydatne jest to, że skuter można zaparkować na kempingu w recepcji, który następnie zostanie odebrany przez wypożyczalnię skuterów. Inne trasy można znaleźć w aplikacji „Komoot”. Możesz pobrać to na swój telefon i zaplanować kilka tras przed rozpoczęciem wakacji.

Sporty wodne

Straz pod Ralskem i 3 jeziora w Hamr Na Jezere oddalone są od kempingu o około 15 minut. Przy jednym z jezior znajduje się plaża, na którą można wybrać się całą rodziną. Kolejne jezioro jest przeznaczone do wędkowania. A jeden nadaje się do rekreacji wodnej, takiej jak narty wodne i windsurfing. Można też płynąć kajakiem między jeziorami na rzece Ploucnice między formacjami skalnymi.

Ploucnice to rzeka wypływająca z Jested i przepływająca obok kempingu. Możesz dojść do strumienia 5 minut od kempingu. Jest to dość łatwe do znalezienia, jeśli opuścisz kemping z przodu i skręcisz w lewo, a następnie udasz się do ostatniego domu na rogu i wejdziesz do lasu.

Rowery

Trasa rowerowa biegnie wzdłuż Ploucnice. Trasa rowerowa nazywa się Ploucnice i można ją znaleźć, wpisując w Google „Cyclostezka Ploucnice”. Oprócz spacerów i stepowania bardzo popularna jest jazda na rowerze. W okolicy jest wiele tras rowerowych, mapy można kupić w recepcji, ale trasy można też znaleźć w internecie.

Zakupy lub coś przekąsić w Libercu

W Libercu, dość dużym mieście oddalonym o około 30 minut od kempingu, można wybrać się do Dinoparku i zrobić zakupy w jednym z centrów handlowych: Gecko, Nysa lub Plaza. Znajdziemy tu również duże supermarkety: Lidl, Globus, Kaufland, Albert i Penny Market. Najprostszym sposobem jest wpisanie nazwy w Mapach Google, a następnie możesz tam pojechać.  

W Libercu można zrobić między innymi:

  • Odwiedź miasto Liberec: Miasto słynie z historycznych budynków, ratusza, a także z kultury i sklepów.

  • Idź do punktu widokowego Jested: Jest to słynny punkt widokowy wieży radiowej z restauracją i hotelem na szczycie góry. Można stąd podziwiać panoramiczny widok na okolicę, a także zobaczyć kemping.

  • Turystyka w Karkonoszach: To piękny park narodowy z górami, lasami, rzekami i jeziorami, idealny na spacery, jazdę na rowerze i pikniki.

  • Zwiedzanie ogrodu zoologicznego i botanicznego w Libercu: Jest to zabawa dla rodzin z dziećmi, podczas której można zobaczyć różne zwierzęta i rośliny z różnych części świata.

  • Odwiedź miasto Jablonec nad Nisou: To miasto słynie z przemysłu jubilerskiego, z wieloma sklepami i fabrykami, w których można kupić biżuterię.

  • Odwiedź miasto Frýdlant: To miasto ma piękne historyczne centrum z pięknymi budynkami i pięknym zamkiem.

To tylko kilka przykładów, w okolicy kempingu można robić o wiele więcej atrakcji.

Na Na Tripadvisor  można zobaczyć wszystkie atrakcje Liberca. Łatwe w tym jest to, że można je oglądać w swoim własnym języku.
Camping Tsjechie met Nederlandse eigenaar - Camping 2000

Wyszukaj i zarezerwuj swoje wakacje już teraz na nadchodzące letnie wakacje!

camping tsjechie - Camping 2000
Przyjdź i odwiedź Camping 2000!
Średnia ocena 8.1
Co mówią inni
Scroll to Top