Budynków

Przestronne udogodnienia na kempingu

Udogodnienia na Campingu 2000

Camping 2000 położony jest w pięknym miejscu, tuż u podnóża góry „Jested” w prekursorach Karkonoszy. Jest wiele do zrobienia dla młodych i starszych. Podczas gdy dzieci bawią się przy wielu bezpłatnych zajęciach sportowych i rozrywkowych, Ty możesz wypić dobrego drinka na tarasie. Goście Camping 2000 mają bezpłatny dostęp do basenu ze zjeżdżalnią.

Nie wszystkie obiekty parkowe są otwarte we wczesnym i późnym sezonie.

Sanitariaty

Gastronomia i napoje

Obiekty sportowe i do gier

Obiekty animacyjne

Dodatkowo do wynajęcia na kempingu?

Zestaw niemowlęcy: Łóżeczko i krzesełko do karmienia. Bielizna kuchenna: 2 ściereczki kuchenne, 2 ściereczki kuchenne. Pakiet ręczników: 1 mały i 1 duży ręcznik. Lodówka: Lodówka bez zamrażarki, na dzień. Palenisko: dziennie Dodatkowy namiot: weź własny, koszt za dzień. Ceny można zobaczyć w module wyszukiwania i rezerwacji

Płacić

Płatność jest możliwa w euro i koronach, niestety nie zawsze można zapłacić kartą na kempingu. W Český Dub jest bankomat, możesz go znaleźć, wyszukując bankomat na mapach Google.

Przegląd wszystkich działań

Chcesz wiedzieć, co można robić na kempingu? Pobierz aplikację, aby zobaczyć cały przegląd.

Urządzenia wyciskowe
Widok mapy i ulicy
rodzinny kemping republika czeska mapa
kampeerplaats tsjechie
Darmowy parking

Możesz parkować w wyznaczonych miejscach

Darmowe wifi

Gratis 1 GB dziennie, możesz kupić więcej

Średnia ocena 8,2
Co mówią inni

Uważamy, że natura jest ważna, prawda?

Co robimy, aby chronić przyrodę na kempingu i wokół niego?

Kemping Zero Waste

Na kempingu nie znajdziesz koszy na śmieci. Odpady można umieścić w niebieskim prasie kontenerowej na początku kempingu

Owady na kempingu

Uważamy, że natura jest bardzo ważna, dlatego dajemy pszczołom dużo kwiatów

Czysta woda pitna

Camping 2000 posiada własną studnię i własną oczyszczalnię ścieków

Zawsze coś na przekąskę

Zbierz trochę owoców! Na kempingu znajdziesz kilka drzew jabłoni, grusz, wiśni i śliwy

Dlaczego Camping 2000?

Doskonałe wyposażenie

Camping 2000 obejmuje basen, budynki sanitarne i wiele różnych miejsc noclegowych.

Kemping rodzinny

Zabawa dla młodych i starszych. Dla najmłodszych zawsze jest coś do zrobienia, ale rodzice też mogą się dobrze bawić. Dla najmłodszych zawsze jest coś do zrobienia, ale rodzice też mogą się dobrze bawić.

Piękne otoczenie

Kemping położony jest na łonie natury. Spacer, rower lub skuter, aby odkryć przyrodę! Spacer, rower lub skuter, aby odkryć przyrodę!

Ogólny

„Drop” to breloczek, na który można doładować kredyt. Dzięki temu możesz wziąć prysznic przez 5 minut za 10 koron czeskich. Kaucja: 20 euro. Wszelkie pozostałe środki zostaną zwrócone po zwrocie. Dzięki temu możesz wziąć prysznic przez 5 minut za 20 koron czeskich. Kaucja: 20 euro. Wszelkie pozostałe środki zostaną zwrócone po zwrocie.

Przy basenie znajduje się restauracja serwująca lody, przekąski, pizze, burgery, sałatki, koktajle oraz rozrywkę. Możesz udać się do mini marketu po bardzo potrzebne artykuły spożywcze. Możesz udać się do mini marketu po bardzo potrzebne artykuły spożywcze.

W aplikacji Camping 2000 możesz zamówić bułki dostarczane rano prosto z piekarni. Zobaczysz również informacje o okolicy i programie zajęć na kempingu. Zobaczysz również informacje o okolicy i programie zajęć na kempingu.

Na Camping 2000 nie znajdziesz koszy na śmieci. Worki na śmieci możesz wrzucić do dużej niebieskiej zgniatarki na początku kempingu za bramą. Worki na śmieci możesz wrzucić do dużej niebieskiej zgniatarki na początku kempingu za bramą.

O godzinie 22:00 zamykamy bramę na pole namiotowe. Samochody nie mogą już wjeżdżać ani wyjeżdżać z kempingu. Robimy to w związku z bezpieczenstwo. Czy należy przyjechać czy wyjechać samochodem po godzinie 22:00? Następnie możesz zaparkować samochód przed bramą i wjechać/wyjechać z kempingu przez bramę dla pieszych. Nie robimy wyjątków, aby otworzyć bramę po godzinie 22:00.

Często Zadawane Pytania

Recepcja czynna jest od 10:00 do 18:00.