Rodzinny kemping

Co chcesz wiedzieć

Rodzinny kemping z holenderskimi właścicielami w Czechach

Camping 2000 w Republice Czeskiej jest rodzinnym kempingiem ANWB, położonym u przodków Karkonoszy w północnych Czechach. Idealny kemping rodzinny z basenem i zjeżdżalnią , z którego dzieci mogą korzystać przez cały dzień.

Kempingi

Kemping rodzinny ma powierzchnię 6 ha. Do dyspozycji jest 130 stanowisk kempingowych wyposażonych w prąd (6 amperów). Stanowiska znajdują się na trawiastym terenie otoczonym drzewami.

Noclegi

Do wyboru są różne rodzaje zakwaterowania, takie jak domy wakacyjne, domki mobilne, domki kempingowe i różne typy w pełni wyposażonych namiotów.

Budynki sanitarne

Czyste zaplecze sanitarne to ważny warunek udanego wypoczynku. Na Campingu 2000 znajdują się 2 przestronne budynki sanitarne z rozbudowanym zapleczem dla dzieci. Posiadają;

Prywatne sanitariaty

Istnieje możliwość wynajęcia prywatnej łazienki w budynku sanitarnym. To przestronne łazienki z WC, prysznicem i szeroką umywalką z lustrem, tylko dla Twojej rodziny. Możesz zostawić swoje przybory toaletowe. Sprawdź dostępność modułu „Wyszukaj i zarezerwuj”.

sanitariaty dla dzieci

Camping 2000 nie jest rodzinnym kempingiem na darmo. Jest tu węzeł sanitarny w stylu „dżungli”, gdzie dzieci mogą brać prysznic pod drzewem. W tej strefie sanitarnej przemyślano wszystko: umywalki na wysokości dziecięcej, podwyższone podesty prysznicowe ułatwiające mycie dzieci, obniżone toalety dziecięce.

Wrażenie kempingu
Widok mapy i ulicy
rodzinny kemping republika czeska mapa
kampeerplaats tsjechie
Przyjdź i odwiedź Camping 2000!
Średnia ocena 8,2
Co mówią inni

Ogólny

„Drop” to breloczek, na który można doładować kredyt. Dzięki temu możesz wziąć prysznic przez 5 minut za 10 koron czeskich. Kaucja: 20 euro. Wszelkie pozostałe środki zostaną zwrócone po zwrocie. Dzięki temu możesz wziąć prysznic przez 5 minut za 20 koron czeskich. Kaucja: 20 euro. Wszelkie pozostałe środki zostaną zwrócone po zwrocie.

Przy basenie znajduje się restauracja serwująca lody, przekąski, pizze, burgery, sałatki, koktajle oraz rozrywkę. Możesz udać się do mini marketu po bardzo potrzebne artykuły spożywcze. Możesz udać się do mini marketu po bardzo potrzebne artykuły spożywcze.

W aplikacji Camping 2000 możesz zamówić bułki dostarczane rano prosto z piekarni. Zobaczysz również informacje o okolicy i programie zajęć na kempingu. Zobaczysz również informacje o okolicy i programie zajęć na kempingu.

Na Camping 2000 nie znajdziesz koszy na śmieci. Worki na śmieci możesz wrzucić do dużej niebieskiej zgniatarki na początku kempingu za bramą. Worki na śmieci możesz wrzucić do dużej niebieskiej zgniatarki na początku kempingu za bramą.

O godzinie 22:00 zamykamy bramę na pole namiotowe. Samochody nie mogą już wjeżdżać ani wyjeżdżać z kempingu. Robimy to w związku z bezpieczenstwo. Czy należy przyjechać czy wyjechać samochodem po godzinie 22:00? Następnie możesz zaparkować samochód przed bramą i wjechać/wyjechać z kempingu przez bramę dla pieszych. Nie robimy wyjątków, aby otworzyć bramę po godzinie 22:00.

Często Zadawane Pytania

Recepcja czynna jest od 10:00 do 18:00.

Dlaczego Camping 2000?

Doskonałe wyposażenie

Camping 2000 obejmuje basen, budynki sanitarne i wiele różnych miejsc noclegowych.

Kemping rodzinny

Zabawa dla młodych i starszych. Dla najmłodszych zawsze jest coś do zrobienia, ale rodzice też mogą się dobrze bawić. Dla najmłodszych zawsze jest coś do zrobienia, ale rodzice też mogą się dobrze bawić.

Piękne otoczenie

Kemping położony jest na łonie natury. Spacer, rower lub skuter, aby odkryć przyrodę! Spacer, rower lub skuter, aby odkryć przyrodę!