Często Zadawane Pytania

Masz pytanie?

Ta strona zawiera najczęściej zadawane pytania, masz inne pytanie? Zapytaj go na Facebooku lub wypełnij formularz kontaktowy na stronie.

Przestrzegamy zasad określonych przez rząd czeski. Zmieniają się one regularnie. Chcesz wiedzieć, jakie są obecnie przepisy? Możesz to przeczytać na www.mvcr.cz.

W tej chwili zapewniamy gwarancję zmiany rezerwacji, pod warunkiem, że dokonałeś rezerwacji bezpośrednio u nas. Możesz przeczytać więcej na ten temat w naszych ogólnych warunkach.

„Drop” to chip, na który można wpłacić kredyt w recepcji, za pomocą którego otwiera się szlaban i można wziąć prysznic. Wszelkie niewykorzystane środki zostaną zwrócone podczas wymeldowania.

W pobliżu Campingu 2000 można wybrać się do zoo, wybrać się na piesze wycieczki, jeździć na rowerze górskim, jeździć na hulajnodze, obserwować jelenie, grać w golfa, paralotniarstwo, zjeżdżać na linie, pływać, jeździć na rowerze, pływać kajakiem, pływać łódką, zbierać owoce, szukać grzybów (ale tylko jeśli jesteś na ten temat), narty wodne, zamek Sychrov, zamek Frydlant, do centrum linowego, wizyta w Libercu, wizyta w Pradze i wiele więcej. Na mapach Google możesz dokładnie zobaczyć, co znajduje się w okolicy, na przykład wyszukując „działalność Liberec” na mapach Google.

Nie, możesz dokonać rezerwacji bezpośrednio i istnieje obowiązek zapłaty.

Tak, woda z kranu to woda pitna.

Po wejściu na kemping zobaczysz duży niebieski kontener przed ogrodzeniem, w którym możesz wrzucić swoje odpady.

NL59ABNA0562964703 BIC: ABNANL2A

Będziemy wdzięczni za podanie numeru rezerwacji przy przelewie.

Na przykład, czy chcesz zmienić datę rezerwacji, miejsce lub rodzaj zakwaterowania? To jest możliwe, możliwe, że w grę wchodzą koszty (warunki ogólne). Możesz wysłać e-mail na adres [email protected], podając numer rezerwacji i zmianę. Możesz sprawdzić w module wyszukiwania i rezerwacji, czy wybrana przez Ciebie zmiana jest nadal możliwa.

Scroll to Top