Cennik

Co chcesz wiedzieć

Ceny kempingów Czechy i dodatkowe koszty

Ceny za pobyt możesz zobaczyć w module wyszukiwania i rezerwacji. Dodatkowe opcje i ich koszty są również wyszczególnione w module wyszukiwania i rezerwacji. Dodatkowe koszty podano poniżej.

Depozyt

Kaucja za zakwaterowanie wynosi 100 € i 200 € za luksusowe domy wakacyjne. Opłata ta jest wypłacana w dniu przyjazdu na kemping i zwracana tydzień po wyjeździe na wskazane konto bankowe.

Podatek turystyczny

Ceny nie zawierają podatku turystycznego 17 Kc za dzień i 5 Kc za dzień podatku ekologicznego za osobę od 12 lat.

Dodatkowe do wynajęcia

Zestaw niemowlęcy: Łóżeczko i krzesełko do karmienia.
Bielizna kuchenna: 2 ściereczki kuchenne, 2 ściereczki kuchenne.
Pakiet ręczników: 1 mały i 1 duży ręcznik.
Lodówka: Lodówka bez zamrażarki, na dzień.
Palenisko: dziennie
Dodatkowy namiot: do przywiezienia własnego, na dzień
Extra Wifi: 35 GB za 17 euro, do wykorzystania przez tydzień, do kupienia na kempingu.

Ceny można zobaczyć w module wyszukiwania i rezerwacji poniżej

prysznic

Możesz użyć „Drop” jest to chip, na który możesz doładować kredyt. Pozostały kredyt zostanie zwrócony po złożeniu go w recepcji.

Szukaj, dostępność, rezerwuj

Co mówią inni
Średnia ocena 8,2
Mapa i Street View
rodzinny kemping republika czeska mapa
kampeerplaats tsjechie
Przyjdź i odwiedź Camping 2000!
Dostępność i rezerwacja

Ogólny

„Drop” to breloczek, na który można doładować kredyt. Dzięki temu możesz wziąć prysznic przez 5 minut za 10 koron czeskich. Kaucja: 20 euro. Wszelkie pozostałe środki zostaną zwrócone po zwrocie. Dzięki temu możesz wziąć prysznic przez 5 minut za 20 koron czeskich. Kaucja: 20 euro. Wszelkie pozostałe środki zostaną zwrócone po zwrocie.

Przy basenie znajduje się restauracja serwująca lody, przekąski, pizze, burgery, sałatki, koktajle oraz rozrywkę. Możesz udać się do mini marketu po bardzo potrzebne artykuły spożywcze. Możesz udać się do mini marketu po bardzo potrzebne artykuły spożywcze.

W aplikacji Camping 2000 możesz zamówić bułki dostarczane rano prosto z piekarni. Zobaczysz również informacje o okolicy i programie zajęć na kempingu. Zobaczysz również informacje o okolicy i programie zajęć na kempingu.

Na Camping 2000 nie znajdziesz koszy na śmieci. Worki na śmieci możesz wrzucić do dużej niebieskiej zgniatarki na początku kempingu za bramą. Worki na śmieci możesz wrzucić do dużej niebieskiej zgniatarki na początku kempingu za bramą.

O godzinie 22:00 zamykamy bramę na pole namiotowe. Samochody nie mogą już wjeżdżać ani wyjeżdżać z kempingu. Robimy to w związku z bezpieczenstwo. Czy należy przyjechać czy wyjechać samochodem po godzinie 22:00? Następnie możesz zaparkować samochód przed bramą i wjechać/wyjechać z kempingu przez bramę dla pieszych. Nie robimy wyjątków, aby otworzyć bramę po godzinie 22:00.

Często Zadawane Pytania

Recepcja czynna jest od 10:00 do 18:00.

Dlaczego Camping 2000?

Doskonałe wyposażenie

Camping 2000 obejmuje basen, budynki sanitarne i wiele różnych miejsc noclegowych.

Kemping rodzinny

Zabawa dla młodych i starszych. Dla najmłodszych zawsze jest coś do zrobienia, ale rodzice też mogą się dobrze bawić.

Piękne otoczenie

Kemping położony jest na łonie natury. Spacer, rower lub skuter, aby odkryć przyrodę! Spacer, rower lub skuter, aby odkryć przyrodę!